Her geçen gün ilerleyen teknoloji hiç kuşkusuz insan hayatını da her geçen gün biraz daha kolaylaştırmaktadır. Eskiden günlerce hatta aylarca süren işler, gelişen teknoloji ile birlikte dakikalara inmiştir. Son zamanlarda teknolojideki yaşanan ilerlemeler hiç kuşkusuz en çok su tesisatı sektörüne yaradı. Teknolojinin son harikası olarak bilinen akustik dinleme adlı su sesine karşı duyarlı cihaz sayesinde, bazı sorunlar kısa süre içerisinde tespit edilebilmekte ve tamiri sizleri masrafa sokmamaktadır.
Su tesisat sistemi içerisinde meydana gelip sizleri oldukça masrafa sokan sorunların başında su kaçağı sorunu gelmektedir. Kullanılan su borularının yıllara bağlı olarak deformasyona uğraması sonucu ortaya çıkan sızıntılar sizleri hem maddi açıdan hem de enerji açısından oldukça yormaktadır.

Patlayan su borularından sızan sular kısa süre içerisinde bütün duvarınızı ıslatacağından su kaçağının tam olarak nereden meydana geldiğini tespit etmeniz biraz daha zorlaşacaktır. Eskiden elde olmayan teknolojik aletlerden dolayı su kaçağı tespit işlemi günlerce sürer ve su borularının üzerindeki bütün fayans ve betonlar tek tek kırılırdı.

Gelişigüzel kırılan fayansların altındaki sağlam olan su boruları da yapılan kırma işlemine bağlı olarak zarar görür ve masraflarınız katlanırdı. Su borularında meydana gelen sızıntılar, evdeki duvarınızı ıslatacağından sorunu erken fark etmeniz oldukça kolaydır. Su kaçağını fark ettiğiniz andan itibaren atacağınız adımlar oldukça büyük önem taşımaktadır.

Su kaçağı sorunu oldukça önemli bir tesisat sorunu olduğundan her tesisat usta veya firmasının çözebileceği bir sorun değildir. Su kaçağı sorunu bilgi ve deneyim gerektiren bir işlemdir. Bu nedenle bu sorunla karşılaşır karşılaşmaz, alacağınız profesyonel yardımda, firmanın uygulayacağı yöntemi iyi araştırmanızda yarar olacaktır.

İstanbul kırmadan dökmeden su kaçağı bulma hizmeti sağlayan firmamız, eskiden olduğu gibi tek tek bütün fayans ve betonunuzu kırmaz. Noktasal olarak su kaçağı tespit işlemini akustik dinleme adı verilen cihaz ile gerçekleştirerek sizlere rahat bir nefes aldırır.

Alanında uzman ve geniş tesisat kadrosuyla titiz bir çalışma sonrası sorunu, bir veya iki seramiğin altında tamir ederek sizlere rahat bir nefes aldırır. Uygun fiyat ve yüksek kaliteli işçilik anlayışıyla sizlere hizmet veren firmamız, sizlere sağladığı bütün işlemleri garantili bir şekilde ortadan kaldırır.

Şimdi Ara