İstanbul gibi büyükşehirlerde gün geçmiyor ki yeni bir sorunla uyanmayalım. Son günlerde artan inşaatlara bağlı olarak zaten yeterli olmayan alt yapı sistemi iyice hata verdi ve ortaya bazı istenmeyen sorunların sık sık yaşanmasını çıkardı. Su tesisatı sistemi içerisinde son zamanlarda sıklıkla ortaya çıkan ve hepinizin korkulu rüyası olan su kaçağı sorunu, elde olmayan nedenlerle eski binalarda kullanılan boruların yıllar içerisinde tahribata uğraması sonucu meydana gelmektedir. Son zamanlarda eski yeni demeden her yapıda meydana gelmeye başlayan su kaçağı sorunu, yeni binalarda kullanılan kalitesiz boru ve yanlış eğimden dolayı meydana gelmektedir. Su kaçağı sorununda en son bakılması gereken yer su kaçağının neden meydana geldiğini anlamak olmalıdır çünkü su kaçağı sorunu oldukça ciddi bir problem olduğundan bir an önce tamir edilmesinde yarar olacaktır. Kısa süre içerisinde patlayan su borularından sızan sular duvarlarınızı ıslatıp çürüteceğinden yapınıza da olağanüstü zararlar verir. Betonlarınız çürüten su sızıntısı kısa süre içerisinde seramiklerin arasından sızarak alt katınızda oturan komşunuzun evini de batırır. Sizden kaynaklanan sorun yüzünden evi berbat bir hal alan komşunuz bu durumdan hiç hoşnut olmayacağından, sizlerle ciddi tartışmalar içerisine girer.
Komşunuza karşı mahcup olmamak ve ilişkilerinizin zarar görmemesi için su borularında meydana gelen patlamaları bir an önce tamir ettirmeniz gerekmektedir. Su tesisatı sistemi içerisinde meydana gelen bu sorun diğer sorunlardan farklı olduğundan tamiri işlemi sırasında yardım alacağınız firmanın kullanacağı yöntemi iyi araştırmanızda da katkı olacaktır.
Eskiden elde olmayan cihazlardan dolayı kırarak ve dökerek su kaçağı tespit işlemi sağlayan ustalar, günümüz teknolojisindeki gelişmelerden habersiz, hala su kaçağı tespit ve tamir işlemini kırarak ve dökerek gerçekleştirmektedir. Alanında uzman tesisat ustaları ve teknolojik cihazları ile su kaçağınızı kırmadan dökmeden tespit eden su tesisatı firmamız, en zorlu su kaçaklarını bile dakikalar içerisinde noktasal olarak tespit eder. Akustik dinleme adlı su sesine karşı hassas hale getirilen cihazın noktasal olarak tespit ettiği yerde titiz bir çalışma gerçekleştiren firmamız, bir veya iki seramiğin altında tamir işlemini gerçekleştirerek sizleri büyük bir sorundan minimum masraflarla kurtarır.

Şimdi Ara