Göktürk gider açma kanalizasyon temizleme tıkanıklık bulma çalışmalarını başarılı bir şekilde gerçekleştiren yetkili kurumsal Su Tesisatçı Göktürk  firmasıyız.

Ortak alanlarınızdan biri olan giderler ve kanalizasyonlar yabancı cisim kaçması sonucu bazı tıkanıklık problemi yaratabilir.

Bu tıkanıklıklar su baskını eşyalarınızın yıpranması rutubet pis bir koku sağlık problemlerinin başlaması gibi bir çok olumsuzluklara sebep olmaktadır.

Kullandığımız termal görüş kameraları akustik ses dinleme cihazları ve su tesisatçı ustalarımızın çalışmaları sonucu tüm tıkanıklıklar kırmadan dökmeden noktasal olarak tespit edilmektedir.

Göktürk Gider Temizliği 

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir. Bakım onarım esnasında oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur.

Kalite standartlarına uygun yapacağımız çalışmalarda sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz. Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız.

Bizimle 7/24 İletişime geçip yardım ve destek alabilirsiniz.

 

Şimdi Ara