Robotla Su Kaçağı Bulma Eyüp İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan ilçelerimizden birisidir. Eski binaların çok olduğu Eyüp ilçemizde demir tesisatlardan dolayı su kaçağı yaşanmaktadır. Kırmadan su kaçağı noktasal tespiti teknolojik cihazlarla mümkün olmaktadır.

Temiz su tesisatlarına dinleme cihazıyla, pis suya kamera ve detektör yardımıyla, merkezi sisteme termal kameralarla tespit, firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Hassas ölçüm yapan bu cihazlar sorunların köküne inerek gereksiz kırma işlemlerine ihtiyaç bile duymadan anında müdahale şansı tanımaktadır. Tüm bunlara ek olarak çok kısa sürede bu işlemlerin gerçekleşmesi günlerce evde temizlik, ekstra tadilat gibi bir ihtiyacı ortadan kaldıracaktır.

Su kaçağı bulma eyüp Ersoylar tesisat profesyonel ekipleri ve cihazlarıyla yapmış olduğu tespit ve onarımları bir yıl garanti altına almaktadır.

Tesisat sorunlarının başında gelen kırmadan su kaçağı bulma ve onarım uzman firmalardan yardım alarak çözülmelidir. Hassas ölçüm yapan cihazlar acemi, deneyimsiz kişilerce kullanılması yanlış tespitlere sebep olmakla beraber onarım adı altında kırıp dökmeleri sonucu yüksek maliyetli tadilatlara sebep olmaktadır.

Su kaçağı tespiti eyüp  konusunda iletişim kurduğunuz firmanın kullanılan cihazların tam takım olmasına ekiplerin uzman olmasına dikkat edilmelidir, işlem sonunda fatura veya makbuz verebilecek firmalarla çalışılması önerilmektedir. Deneyimsiz ve bilgisiz kişiler bir cihazla tespit yaptıklarını söyleyerek ev ve iş yerlerinde geri dönüşümü olmayan tadilatlara sebep olmaktadırlar.

Ersoylar tesisat deneyimin ve teknolojinin bir çatı altında toplanmış olan tek adrestir.

Eyüp Su Kaçağı Bulma Servislerimiz

Alibeyköy mahallesi, Çırçır mahallesi, Defterdar mahallesi, Düğmeciler mahallesi, Ağaçlı mahallesi, Akpınar mahallesi, Akşemsettin mahallesi, Eyüp merkez mahallesi, Göktürk merkez mahallesi, İslam bey mahallesi, Nişancı mahallesi, Mimar Sinan mahallesi, Topçular mahallesi, Pirinççi mahallesi.

Şimdi Ara