Eyüp birçok tarihi alanı içinde bulunduran Eyüp ilçemiz, hızla gelişmektedir.

Gelişmeler sırasında yaşanan su kaçağı problemi bireylerin başını sürekli ağrıtmaktadır.

Modern ekipmanlarla dairelerinizi kırıp dökmeden su kaçaklarının yerini belirleyen ve kısa sürede tamir işlemini gerçekleştiren firmamız,

su kaçağı tespit ve tamir hizmetleriyle sorundan ekonomik bir şekilde kurtulmanızı sağlıyor. Kabarma, rutubet, fayans atması gibi gözle görülebilen fakat herhangi bir probleme sebebiyet vermeyen su sızıntılarını noktasal olarak hiçbir yeri kırmaya gerek olmadan saptayan ileri teknoloji su kaçağı tespit sistemlerini kullanan profesyonel kadromuz, en ufak su sızıntısını bile kolayca bulabilir.

Yaşam alanlarınızı kullanılamaz hale getiren su kaçağı sorunlarının çözümünde işinin ehli olmayan kişilerle çalışmamanızı öneririz.

Su Kaçağı Tespiti Eyüp Çünkü bu kişiler sızıntı yapan yeri bulana kadar duvar ve fayanslarını kırıp dökmeye devam eder, kaynağı bulup tamir edinceye kadar eviniz harabeye döner. Tadilat işlemleri maliyeti arttıracağı gibi zamanınızın da boşa geçmesine sebebi olacaktır.

Ersoylar Tesisat bunun gibi hiçbir sorunla karşılaşmadan su kaçağı tespit ve onarım işleminizi yapar. Müşteri memnuniyetini arttırmak için firmamız verdiği her hizmeti garanti altına almaktadır.

Şimdi Ara