Dedektörlü su kaçak tespit işlemleri kullandığımız termal görüş kameraları akustik ses dinleme cihazları ve su tesisatçı ustalarımızın çalışmaları sonucu kırmadan dökmeden başarılı bir şekilde tespit edilmektedir.

Tuvalet banyo mutfak lavabo klozet küvet daire içi donanım tesisatı ofis büro iş yeri mağaza fabrika dükkan depo gibi tüm alanlarda faaliyet göstermekteyiz.

Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir. Bakım onarım esnasında oluşabilecek her türlü hasar ve zarardan tamamen firmamız sorumludur.

Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

Hiç bir çevre kirliliği oluşmadan kalite standartlarına uygun yapacağımız tespit işlemlerinde sizlere uzun vadede memnuniyet sözü veriyoruz.

Cihazla Su Kaçağı Bulma 99 TL 

Firma olarak başlatmış olduğumuz tüm il ve ilçelerde geçerli olan % 20 indirimler ile su kaçağı bulma kampanyamız tüm hızıyla devam etmektedir.

Yapacağımız çalışma kullanılacak olan ekipmanlar ve almak istediğiniz hizmete göre fiyat tarifemiz değişmektedir.

En uygun fiyatlar ile kalite standartlarına uygun hizmet almak için bizimle 7/24 iletişime geçip yardım ve destek alabilirsiniz.

Şimdi Ara